رئیس هیات کشتی استان گیلان با اعلام خبر برگزاری مسابقات قهرمانی کشتی فرنگی جوانان کشور در این استان گفت : این مسابقات از روز پنجشنبه هفته جاری هشتم مهر ماه در سالن تختی مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت برگزار می شود

به گزارش ندای گیلان از رشت ، رئیس هیات کشتی استان گیلان با اعلام خبر برگزاری مسابقات قهرمانی کشتی جوانان کشور در این استان  گفت : این مسابقات از روز پنجشنبه هفته جاری هشتم مهر ماه در سالن تختی مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت برگزار می شود.

نقی هدایتی افزود : در این دوره از رقابت ها ، حدود 200 کشتی گیر رده سنی جوانان از استان های مختلف کشور حضور خواهند یافت .

وی اظهار کرد: کشتی گیران شرکت کننده در این دوره از رقابت ها ، در رشته فرنگی با هم به رقابت می پردازند که در نهایت نفرات برتر انتخاب و به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان کشور دعوت خواهند شد.

وی ادامه داد : گیلان نیز به دلیل میزبانی با تیمی کامل در این دوره از رقابت ها حضور می یابد و امیدواریم که کشتی گیران جوان گیلانی بتوانند مقام های خوبی را در رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جوانان کشور کسب کنند.

رئیس هیات کشتی استان گیلان خاطرنشان کرد : رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جوانان کشور به مدت دو روز در سالن تختی مجموعه ورزشی شهید عضدی شهرستان رشت ادامه می یابد.