علیرضا حسنی، رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت از برگزاری فصل اول جشن «هم محلی سلام» در محلات رشت خبر داد.

به گزارش ندای گیلان، علیرضا حسنی با اعلام این خبر گفت: فصل اول جشن «هم محلی سلام» با عنوان جشن «رسول مهربانی ها» به مناسبت ولادت حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) در چهار محله شهر رشت برگزار می شود.

علیرضا حسنی در تشریح اهدف برگزاری این جشن ها در محلات رشت گفت: توجه به مناطق و بخش‌های مختلف شهر در حوزه فرهنگی در دستو ر کار بوده و از ابتدای سال تلاش ما بر این بود تا برنامه ریزی مناسبی برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی هنری متنوع در مناسبت‌های مختلف در محلات صورت گیرد. در همین راستا جشن «هم محلی سلام» در قالب چند فصل به مناسبت های تقویمی پیش روی تا پایان سال ۹۸ برنامه ریزی شد و اولین فصل آن با عنوان جشن «رسول مهربانی ها» به مناسبت ولادت رسول اکرم (ص) از مورخ ۲۲ آبان ماه برگزار خواهد شد.

وی در ادامه افزود: در این جشن ها برنامه های شاد و متنوع فرهنگی و هنری با هدف رضایتمندی شهروندان، افزایش پویایی و نشاط اجتماعی برای عموم مردم در محلات رشت برنامه ریزی شده است.

وی با بیان این که جشن «رسول مهربانی ها» در فصل اول جشن «هم محلی سلام» طی چهار روز برگزار می شود، اظهار داشت: «جشن رسول مهربانی ها» روز چهارشنبه مورخ ۲۲ آبان ماه در محله رودبارتان آغاز می شود و اجراهای بعدی این جشن در روز های پنجشنبه مورخ ۲۳ آبان ماه در محله دیانتی، جمعه ۲۴ آبان ماه در مسکن مهر و روز شنبه ۲۵ آبان ماه در حمیدیان ساعت ۱۵  خواهد بود.