نماینده مردم صومعه سرا با انتقاد از لغو سخنرانی رئیس مجلس شورای اسلامی در کرج علیرغم دعوت رسمی، گفت: برخورد با رئیس مجلس و هر کدام از نمایندگان برخورد با نظام است.

به گزارش ندای گیلان و به نقل از خانه ملت، سیدکاظم دلخوش اباتری در نشست علنی امروز (دوشنبه ۱۵ بهمن) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی در ارتباط با لزوم رعایت و حفظ شأن مجلس شورای اسلامی گفت:رهبر کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری نسبت به شأن مجلس توجه داشتند.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در آیات قرآن همانند آیه فَوَیْلٌ لِلْمُصَلِّینَ به مسلمانان تذکر داده شده است.

وی تصریح کرد: رئیس مجلس شورای اسلامی دعوت به حضور در نماز جمعه و سخنرانی می‌شود از این رو اگر برخوردی با وی صورت گیرد برخورد با قوه مقننه است. تعجب می‌کنم چرا در این خصوص سکوت کردید زیرا اگر به رئیس مجلس بی‌احترامی می‌کرد حرفی نبود ولی وقتی از ایشان برای سخنرانی در جایی که مسلمانان برای حفظ وحدت در آنجا حضور پیدا می‌کنند چنین برخوردی صورت گیرد در واقع برخورد با تک تک نمایندگان است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: برخورد با رئیس مجلس و هر کدام از نمایندگان برخورد با نظام است؛ در شرایطی که رهبر انقلاب تذکر به رعایت اخلاق، ادب، حرمت و وحدت در جامعه می‌دهند باید این موضوع پیگیری شود و گزارشی به مجلس ارائه شود. از رهبر انقلاب، ستاد نماز جمعه کشور، همچنین مجلس می‌خواهیم نسبت به این امر تأمل داشته باشند. منبع: خانه ملتhttp://khazarnegar.ir/?p=19593