سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت:همه بدخواهان سپیدرود بدانند که با وجود همین ناداوری‌ها و تخلفات تا لحظه آخر برای موفقیت سپیدرود می‌جنگیم و حتماً هم به لیگ دسته اول صعود می‌کنیم و مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس هیئت فوتبال گیلان باید از سازمان لیگ و دپارتمان داوری برای این تخلفات فاحش توضیح بخواهند.

به گزارش ندای گیلان،علی نظرمحمدی در گفت‌وگو با تسنیم  اظهار داشت: وقتی در ۴۵ دقیقه نیمه نخست بازی با فولاد نوین اهواز ناظر مسابقه، داور وسط، نماینده فدراسیون و بازیکنان و هواداران تیم میزبان هر بلایی خواستند سر تیم ما آوردند دیگر حرفی برای گفتن نمی‌ماند.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: تیم فولاد نوین در نیمه نخست فقط دو بار روی دروازه ما آمد و داورمسابقه هم هر دوبار را در کمال تعجب اعلام پنالتی کرد و به صراحت می‌گویم که حرکت دایوینگ بازیکن فولاد را داور پنالتی گرفت و نماینده فدراسیون فوتبال ۹۰ دقیقه با بی‌تفاوتی و بدون توجه به مسئولیت‌هایش از تخلفات آشکار در برگزاری مسابقه عبور کرد و هرگز در حد و اندازه‌های این بازی نبود.

وی با بیان اینکه سازمان لیگ اعلام کرده بازی‌ها باید بدون تماشاگر برگزار شود ابراز داشت: تماشاگر به فراوانی در این مسابقه حضور داشت هیچ، بلکه بسیاری با ساز و دهل هم در ورزشگاه بودند و لیدر و هوادارهای آنها تا پشت نیمکت ما هم آمدند و با بازیکنان ذخیره ما درگیر شدند و ناظر بازی در نهایت وظیفه‌نشناسی هیچ عکس‌العملی نشان نداد.

نظرمحمدی افزود: بسیار متاسفم برای برگزار کنندگان لیگ دو که چشم خودشان را به این تخلفات آشکار می‌بندند و احساس می‌کنم برای این مسئولیت کوچک هستند و سرپرست ما با آقای شفیعی تماس گرفت که دستور دهد که این افراد را از ورزشگاه خارج کنند اما هیچ پاسخی به ما داده نمی‌شود و مطمئن باشید هفته آینده در ورزشگاه رشت را برای هواداران ما باز خواهیم کرد.

سرمربی سپیدرود با ناعادلانه خواندن سیاست یک بام و دو هوای مسئولین برگزاری لیگ دو در خصوص برگزاری مسابقات اظهار داشت: در تمام لیگ یک و لیگ دو تیمی به اندازه سپیدرود هوادار ندارد و وقتی می‌بینیم که هر تیم نو بنیادی هر کاری دلش می‌خواهد می کند و بعد به رشت و سپیدرود بزرگ که می‌رسند می‌خواهند مو به مو قانون را با سختگیرانه‌ترین شکل ممکن اجرا کنند، عصبانی می‌شوم.

وی عنوان داشت: با همین بی‌عدالتی‌ها سپیدرود را از لیگ برتر به لیگ دو فرستادند و در مسجدسلیمان با شاهکارهای بی‌قانونی و ناداوری و تغییر ساعت بازی در گرمای وحشتناک و با تخلفات وحشتناک، سر سپیدرود را بریدند و همیشه همه چیز را بر ضد سپیدرود انجام می‌دهند و تا روزی که زنده هستیم فجایای روی داده در مسجدسلیمان از یاد هیچ سپیدرودی نخواهد رفت و فدراسیون فوتبال تا همیشه شرمنده این ظلم بزرگش به سپیدرود خواهد بود.

نظرمحمدی اتکای تیمش را به خدا و بازیکنان دانست و تصریح کرد: همه بدخواهان سپیدرود بدانند که با وجود همین ناداوری‌ها و تخلفات تا لحظه آخر برای موفقیت سپیدرود می‌جنگیم و حتماً هم به لیگ دسته اول صعود می‌کنیم و مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس هیئت فوتبال گیلان باید از سازمان لیگ و دپارتمان داوری برای این تخلفات فاحش توضیح بخواهند.

سرمربی سپیدرود گفت: ما یکی از معدود تیم‌های خصوصی کل فوتبال ایران هستیم و مدیرعامل ما با چنگ و دندان تیم را برای یک مسابقه از شمال به جنوب می‌فرستد که نزدیک ۱۰۰ میلیون تومان هزینه همین سفر است و کمترین دریافتی را در تمام لیگ داشته‌ایم و به عشق شهر و تیم‌مان می‌جنگیم تا به جایگاه اصلی خود باز گردیم و بعد به راحتی داور سر نه فقط یک تیم، که یک شهر را می‌برد.

وی با رضایت از عملکرد شاگردانش خاطرنشان کرد: تیمی که بازی دو بر هیچ را در گرمای بالای ۴۵ درجه اهواز مساوی می‌کند و اگر بازی چند دقیقه ادامه پیدا می‌کرد پیروز هم می‌شد از نظر من نمره قبولی گرفته و با تلاش بازیکنان در دو بازی خانگی با حداکثر امتیاز از زمین خارج خواهیم شد.

نظرمحمدی با خطاب قرار دادن مسئول برگزاری لیگ دسته دوم ابراز داشت: اگر قرار است که پیشرفتی حاصل شود و لیگ دسته دوم شرایطش بهتر شود باید شما پای کار باشی و مشکلات را برطرف کنی و بدانید که سپیدرود تنها جاذبه لیگ دسته دوم است و باید این تیم صعود کند تا بر جذابیت لیگ دسته اول افزوده شود و به امید خدا این اتفاق با همت بازیکنان خواهد افتاد.