طرح طاها هلدینگ آرش با 199 میلیون تومان پیش پرداخت همین الان می توانید کلیه ویلای مبله خود را تحویل بگیرید.

ویلا دار شدن در شمال  برای اینکه هر ماه بتوانید چند روزی را در کنار خانواده و با دوستان در آرامش باشید آنقدر ها هم سخت و پیچیده نیست کافیست این مقاله را تا انتها دنبال کنید.
نتایج برسی ها در واحد تحقیق و توسعه ما (هلدینگ آرش) و بعد از 15 سال تجربه و طراحی و ساخت بیش از 35 مجموعه ویلایی شهرکی و بیش از 1500 نفر سرمایه گذار نتایج تحقیقات ما نشان می دهد که فقط 7 درصد از مالکین یک ویلای کامل در طول ماه بیشتر از 4 روز از ویلای خود استفاده می کنند که البته هزینه های نگهداری بالا هم شامل آن می شود و این بدین معنیست که اگر شما سرمایه گذاری روی ویلا را فقط به جهت استفاده از آن انجام دهید و نهایتاً 4 روز در ماه از آن استفاده کنید، توجیحی برای این سرمایه گذاری وجود ندارد. اکنون هلدینگ آرش یک راهکار جدید به شما پیشنهاد می دهد که  هم  با سرمایه بسیار کمتر ویلای خودتان را داشته باشید ،هم هزینه ای برای مبلمان آن ویلا پرداخت نکنید و حتی نگران هزینه های نگهداری ویلا هم نباشید . با این راهکار دیگر ویلا داشتن در شمال برایتان رویا نیست و بدین ترتیب می توانید ویلای خودتان را بخرید و همه عمر با خانواده و دوستان خاطره سازی کنید.


و حالا راهکار:
در طرح طاها هلدینگ آرش با 199 میلیون تومان پیش پرداخت همین الان می توانید کلیه ویلای مبله خود را تحویل بگیرید و از آن استفاده کنید مابقی مبلغ هم در چند مرحله پرداخت می کنید و 4 روز در ماه به طور کامل از آن استفاده کنید . البته ذکر این نکته ضروری است که در واقع متناسب با مراحل پرداخت شما ، سرمایه گذاری شما نیز درحال رشد می باشد ضمن اینکه هر زمان که نیاز به نقد کردن سرمایه خود داشته باشید می توانید اقدام به فروش سهم خود کنید.
نکته جالب اینکه سهم ویلای شما دارای سند رسمی مالکیت می باشد و به راحتی  قابل فروش و انتقال به غیر می باشد .ضمناً از این طرح فقط 50  سهم باقی مانده.
اگر در رابطه با طرح طاها هلدینگ آرش تمایل دارید که بیشتر بدانید لینک زیر را لمس کنید و با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل فرمائید.

https://taha.shahrak-arash.com/