شفقی گفت: باید نیروی جوان و متخصص را به ادارات و دستگاه ها تزریق کنیم تا فعالیتها و اهداف سازمانها و دستگاه ها به صورت مطلوب انجام شود.

به گزارش ندای گیلان،سیروس شفقی در جلسه ساماندهی و استفاده از ظرفیت جوانان با بیان اینکه جوان گرایی از مهمترین ویژگی های یک مدیر است گفت: جوانان رشت شایسته بهترین ها هستند و در صحنه های ورزشی، علمی، فرهنگی و اجتماعی ثابت کرده اند که همواره پیشگام بوده اند.

فرماندار شهرستان رشت با اشاره به تاکیدات استاندار گیلان در بهره گیری از بانوان و جوانان در مناصب مدیریتی افزود: احترام به نیروی جوان باید جزئی از فرهنگ مدیرتی مدیران شهرستان باشد.

وی با بیان اینکه یکی از مهمترین منابع کشور منابع انسانی است افزود : منابع انسانی باید درست به کارگیری شود و افرادی که دارای انگیزه اند هستند مورد استفاده قرار گیرد.

شفقی ادامه داد: باید نیروی جوان و متخصص را به ادارات و دستگاه ها تزریق کنیم تا فعالیتها و اهداف سازمانها و دستگاه ها به صورت مطلوب انجام شود.

وی با اشاره به اینکه جوانان تحصیل کرده و توانمند در ادارات و سازمانها حضور دارند گفت : این وظیفه مدیران و مسئولان است که چنین نیروهایی را شناسایی و از ظرفیتشان در پیشبرد اهداف دولت و نظام استفاده کنند.

شفقی افزود: جلساتی که در ادارات در مورد جوانان برگزار میشود باید پرمحتوا و دارای خروجی مناسب باشد .

وی با بیان اینکه در حال حاضر اطلاعات جامع و کاملی در مورد جوانان موجود نیست افزود: هر اداره و دستگاه بانک اطلاعاتی مناسبی در مورد وضعیت و توانمندی نیروهای جوان خود می تواند داشته باشد و این اطلاعات را به فرمانداری انتقال دهد.

فرماندار رشت ادامه داد: در آینده نزدیک کارگروه جوانان با مشارکت جوانان در فرمانداری رشت به منظور استفاده از توانمندی ها و سیاست گذاری ها تشکیل خواهد شد.

وی در پایان بیان داشت : بنده بر تکمیل پروژه های نیمه تمامی که به جوانان ارتباط دارد تاکید ویژه دارم، زیرا میتواند گام موثری برای حمایت از این قشر پرتلاش و توانمند باشد.

در این نشست شاه محمدی رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان رشت شاه محمدی ضمن اشاره به برگزاری جلسات کمیته اشتغال و ازدواج و اوقات فراغت و همچنین در رابطه با مصوبات جلسات قبل و عملکرد دستگاه‌های ذیربط در حوزه جوانان توضیحاتی ارائه کرد و همچنین خواستار حضور موثری و تداوم و پر محتوای دستگاههای اجرایی در کمیته هاشد.