مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای جهاد دانشگاهی بازدید کرد.

به گزارش ندای گیلان از بندرانزلی،علی اوسط اکبری مقدم از نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای جهاد دانشگاهی بازدید کرده و در غرفه جهاد دانشگاهی استان گیلان حضور پیدا کرد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در دیدار با حمیدرضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی کشور و  فریبرز جمالزاد فلاح رئیس سازمان جهاد دانشگاهی استان گیلان در ارتباط با سازوکارهای بهره برداری از توانمندی ها و ظرفیت های متنوع دو طرف به ویژه در زمینه صادرات تولیدات دانش بنیان مجموعه جهاد دانشگاه استان باهمکاری این سازمان به بحث و تبادل نظر پرداخت.

در این نشست طرفین با استقبال از پیشنهاد توسعه همکاری‌های فی مابین خواستار توجه به مقولات تجاری سازی و کمک به بازاریابی محصولات تولید جهاد دانشگاهی گیلان و کشور از طریق منطقه آزاد انزلی در بازارهای اوراسیا و حوزه دریای خزر شدند.

 نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای جهاد دانشگاهی ۱۴۰۰ با هدف عرضه پیشرفت های صورت گرفته این نهاد در حوزه‌ پژوهش و فناوری،فرهنگ، آموزش و کارآفرینی و تجاری‌سازی و اقتصاد دانش‌بنیان با شعار باور توان ملی، مدیریت جهادی، نوآوری؛ از پنجم تا نهم دی‌ماه در بوستان گفت و گو تهران و با حضور مراکز جهاد دانشگاهی کشور در حال برگزاری است.