مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان گیلان از روند لایروبی رودخانه لوندویل، بازسازی دیواره تخریب شده آب بندان «دربند» و بازسازی زمین‌های مسکونی و باغی مجاورت رودخانه «کانرود» بازدید کرد.

به گزارش ندای گیلان از آستارا، وحید خرمی با حضور در شهرستان آستارا از آب بندان «دربند» که در سیلاب اخیر قسمت‌های از دیواره آن تخریب شده بود بازدید کرد و دستورات لازم برای لایروبی این آب بندان و همچنین تامین مصالح مورد نیاز برای بازسازی کامل بازوهای آن را صادر کرد.

خرّمی همچنین ازروند بازسازی پل اصلی جاده آستارا تالش در محدوده روستای سیبلی و روند لایروبی رودخانه لوندویل و ساماندهی رودخانه لمیر تالش بازدید و دستورات لازم جهت تسریع در عملیات را صادر کرد.

وی از روند بازسازی زمین‌های مسکونی و باغی مجاورت رودخانه «کانرود» در محدوده روستای سیبلی نیز بازدید و دستورات لازم جهت تامین مصالح سنگی برای دیواره‌سازی وزنی را صادرکرد.

مدیرعامل آب منطقه‌ای گیلان در بازدید از روند بازسازی تخریب‌های صورت گرفته در روستای «کانرود» در محدوده‌های پل فرعی روستای «کانرود تا باش محله» گفت: پیشرفت کار در این قسمت در حدود ۸۰ درصد همراه است.

وی در ادامه با حضور در اداره منابع آب آستارا نسبت به صدور دستورات مقتضی و همچنین هماهنگی‌های لازم با ادارات و نهادهای مختلف جهت تسریع روند بازسازی و لایروبی رودخانه‌های آستارا اقدام کرد.