با وجود بروز این حادثه، اما خللی در عزاداری مردم ولایتمدار ایجاد نشد و عزاداری تا پاسی از شب و با شکوه ادامه داشت.

ندای گیلان: دادستان عمومی و انقلاب بهبهان گفت: حادثه تیراندازی محرم در بهبهان، طایفه‌ای و تروریستی نبوده و با حادثه تروریستی دزفول ارتباطی نداشته است.فاضل محمدپور پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بامداد امروز یکی از اخلالگران با اسلحه شکاری به سمت عزاداران اباعبدالله الحسین در نزدیکی بقعه امامزاده حیدر شلیک می‌کند که در این حادثه هفت نفر مصدوم و به مراکز درمانی انتقال یافتند.

وی خاطر نشان کرد: با توجه با آمادگی قبلی ماموران امنیتی، بلافاصله ماموران پلیس و سپاه وارد عمل شدند و در کمتر از 15 دقیقه، 6 نفر از عوامل اصلی حادثه شناسایی و بازداشت شدند.

دادستان عمومی و انقلاب بهبهان خاطرنشان کرد: بر اثر تیراندازی متقابل پلیس عوامل حادثه یکی از این افراد تیر خورد و چند نفر دیگر متواری شدند که با تعقیب و گریز ماموران 6 نفر از عوامل حادثه بلافاصله بازداشت شدند.

محمدپور تصریح کرد: پرونده این حادثه در حال پیگیری و بررسی جدی قضایی است و تحقیقات تکمیلی همچنان ادامه دارد.

این مسئول اضافه کرد: با وجود بروز این حادثه، اما خللی در عزاداری مردم ولایتمدار ایجاد نشد و عزاداری تا پاسی از شب و با شکوه ادامه داشت.

دادستان بهبهان در خصوص طایفه‌ای بودن این حادثه عنوان کرد: این حادثه طایفه‌ای و تروریستی نبوده و همچنین با حادثه تروریستی دزفول ارتباطی نداشته است.

/فارس