عصر امروز و در آستانه روز خبرنگار محمد جواد عامر فرماندار ماسال از دفتر پایگاه خبری تحلیلی ندای گیلان بازدید و با خبرنگاران این رسانه به گفتگو پرداخت.

به گزارش خبرنگار ندای گیلان از رشت محمد جواد عامر ظهر یکشنبه در بازدید از دفتر پایگاه خبری ندای گیلان با بیان اینکه از بدو ورودم به شهرستان ماسال و در راستای اجرای برنامه های دولت بین مردم امیدواری ایجاد کردم؛ اظهار داشت:در این راستا  و با توجه به عدم وجود صنایع در ماسال تصمیم گرفتم که از ظرفیت های گردشگری شهرستان ماسال استفاده کنم.

وی با تصریح بر اینکه قرار است در کمیته برنامه ریزی امسال تخصیص خوبی در جهت اجرای طرحهای گردشگری در ماسال داشته باشیم افزود: سه هدف گردشگری، پسماند و زیر ساخت را از بدو انتصاب در شهرستان ماسال تدوین و دنبال کرده ام .

فرماندار ماسال افزود:در قدم نخست بحث زیر ساخت را دنبال کرده ام که نماینده محترم شهرستان هم همواره با حمایت خود در این راستا مساعدت های خوبی کرده اند.

ماسال چهارمین شهرستان موفق گیلان در ایجاد اشتغال

فرماندار ماسال با اشاره به اینکه استاندار گیلان از نخستین روزهای تصدی این سمت دو هدف اشتغال و بوم گردی را به فرمانداران تکلیف کرده اند گفت:موفق شدیم در شهرستان ماسال در بخش بوم گردی رتبه نخست گیلان را کسب کنیم.
عامر ادامه داد:از تعداد ۳۴۵ پرونده ای که به ما در شهرستان ماسال تحویل داده بودند تاکنون ۳۶۰ پرونده بوم گردی تشکیل شده است.
وی همچنین با اعلام اینکه ماسال رتبه چهارم استان را در زمینه اشتغال زایی کسب کرده است تاکید کرد :اجرای طرح های اشتغال زایی نیز در راستای دستورات اکید استاندار گیلان بوده است.

انتصاب دو مدیر جدید در شهرستان ماسال

فرماندار ماسال در ادامه گفتگو با ندای گیلان با بیان اینکه در معارفه خود اعلام کردم که بحث انقلاب مدیران را در این شهرستان ندارم خاطر نشان کرد:از همه مدیران خواستم تا با بنده هماهنگ باشند که در همان ابتدا چند مدیر را تغییر دادم.

عامر افزود:مابقی مدیران درحال همکاری با بنده هستند که درآینده نزدیک دو تغییر در بین مدیران ماسال به وجود می آید.

برخی از اعضای شورای شهرها به قانون اشراف ندارند

فرماندار ماسال همچنین در خصوص عملکرد شهرداریهای ماسال و شاندرمن خاطر نشان کرد:در این راستا باید مردم قضاوت کنند متاسفانه یک شهرداری و شورای شهر نتوانسته مطالبات مردم را برآورده کنند صحبت هایی کردم امیدوارم درآینده این امر تحقق پیدا کند.

عامر یکی از مشکلات موجود در شهرها را عدم اشراف برخی از اعضای شورای شهر نسبت قانون است که مصوباتی را تصویب می کنند که در کمیسیون تطبیق تایید نمی شود.

احداث سالن ورزشی برای بانوان ماسالی

فرماندار ماسال  در ادامه گفتگو با ندای گیلان بحث ورزش و ایجاد نشاط اجتماعی را از مهم ترین اهداف خود در این شهرستان عنوان کرد و یادآور شد:پس از ورودم به این شهرستان اجرای استخر را دنبال کردم که در هفته دولت به بهره برداری می رسد.
عامر همچنین از تجهیز سه سالن ورزشی در شهرستان ماسال خبر داد و گفت: تجهیز و نوسازی سالن شهید شیرازی این شهرستان درحال اتمام است.
وی با بیان اینکه  چمن مصنوعی و افزایش سکوی تماشاگران در ورزشگاه شهید محبی ماسال در حال اجراست گفت: این پروژه در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد که برنامه داریم یک سالن ورزشی بانوان نیز در این شهرستان اجرا کنیم .

فرماندار ماسال در پایان این بازدید با اشاره به اینکه رسانه ها پل مهمی بین مردم و مسئولین هستند خاطر نشان کرد: رسانه ها انتقال دهنده مطالبات مردم به مسئولان هستند که در این راستا بنده اعتقاد دارم که در همه برنامه ها باید رسانه ها ما را همراهی کنند.
عامر همچنین افزود :در راستای تجلیل از رسانه ها امسال نیز برنامه خوبی در شان خبرنگاران در شهرستان ماسال برگزار می کنیم.