مسئول كميته هماهنگي شوراهاي مشورتي ستاد دكتر روحاني در گيلان گفت:در صورت انتخاب رييس جمهوري به غير از دكتر روحاني بدون شك كشور عقب گرد ميكند و شرايط به هشت سال دولت گذشته بر ميگردد

آرمين خادمي در گفتگو با خبرنگار نداي گيلان از رشت، در پاسخ به اين سوال كه دلیل شما برای انتخاب مجدد روحانی به عنوان رئیس جمهور ایران چیست اظهار داشت:هدف از انتخاب دكتر روحاني ادامه عقلانيت ،آرامش و امنيت حاكم بر كشور است.
این فعال سیاسی گفت:در حال حاضر حسن روحاني وضعيت و عملكرد مطلوبي نسبت به كانديداي ديگر داشته و بدون شك گفتمان ،عملكرد و برنامه هاي خاصي  براي چهار سال آينده اين كشور دارد.
خادمي در ادامه اذعان داشت:با توجه به بحث منافع ملي نياز جامعه ما داشتن شخصي بمانند دكتر روحاني است و در رسيدن به ادامه اهداف بلند مدت كشور به چنين شخصي نياز داريم.
اين فعال سياسي عنوان كرد:در صورت انتخاب رييس جمهوري به غير از دكتر روحاني بدون شك كشور عقب گرد ميكند و شرايط به هشت سال  دولت گذشته بر ميگردد.

وی ادامه داد:گفتمان دولت روحانی نجات اقتصاد و احیای اخلاق و تعامل با جهان بود . که ایران امروز امن ترین در منطقه و دارای بزرگترین منابع و نیروی انسانی  فوق العاده با مردمی تحول خواه و به دنبال تعامل سازنده با جهان است.

خادمی با بیان اینکه مردم ما با درایت خود نباید اجازه دهند که کشور دوباره به لبه پرتگاه برگردد خاطرنشان کرد:به گفته مرحوم آیت الله هاشمی آقای روحانی ماندنی است.