عضو هیات رئیسه شورای شهر رشت گفت:از مردم بابت انتخاب اشتباهم و رایی که به انتخاب شهرداری نامناسب دادم عذر خواهی می کنم.انتخاب شهردار غیربومی اشتباه بزرگی بود که نباید صورت می گرفت.

به گزارش ندای گیلان،رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شهر رشت با انتقاد از جابه جایی های بی حساب و کتاب در شهرداری رشت و عدم امنیت مدیران شهرداری این عمل را سبب عقب افتادن امورات شهرداری و شهر می شود گفت اینجانب نیز از مردم بابت انتخاب اشتباهم و رایی که به انتخاب شهرداری نامناسب دادم عذر خواهی می کنم.انتخاب شهردار غیربومی اشتباه بزرگی بود که نباید صورت می گرفت. نباید یک غیر بومی بیاید و از مهمان نوازی و امکانات رشت استفاده کند ولی به کارمندان شهرداری و مردم رشت بی احترامی کند کارها را انجام ندهد و برود و پشت سر مردم رشت هم سخن بگوید!
عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر رشت با گله از مدیران شهرداری هشدار داد با مدیرانی که مصوبات کمیسیون و شورا را انجام ندهند و پاسخگو نباشند برخورد خواهد شد.
حاجی پور در مورد لایحه سی ان جی گفت بهتر است در این مورد فراخوان بدهیم و خود شهرداری پروژه را برعهده نگیرد و هزینه مالی برای شهرداری ایجاد نشود. بهتر است دو الی سه ماه به پیمانکار فعلی مهلت داده و در این مدت فراخوان داده و بهترین گزینه را انتخاب نماییم. کسانی باید شرکت کنند که توانایی لازم در تامین قطعات ، حقوق پرسنل و … داشته باشند و کم کم به ارزش دو میلیارد تومان قطعات در انبار داشته باشند. باید سختگیری نمود تا هرکسی جرات نکند در فراخوان وارد شود و به هیچ عنوان نباید از ترک تشریفات استفاده شود.
این عضو شورای اسلامی شهر رشت در مورد تصویب لایحات سازمان موتوری افزود اگر کلیات را تصویب کنیم می توانیم در جزییات کارشناسی نموده و کارها را به پیش ببریم و اگر مناسب نبود باطلش کنیم.