نماینده ولی فقیه در گیلان به آسیب‌های فراوانی پسماند سراوان و گلایه مردم نسبت به این موضوع و تلاش‌ها برای رفع آن اشاره و بیان کرد: اقدامات انجام شده از سوی مسئولان مورد قبول بوده اما رضایت بخش نیست.

به گزارش ندای گیلان،آیت الله رسول فلاحتی صبح پنجشنبه در مراسم افتتاح تصفیه خانه شیرابه سراوان با اشاره به وضعیت نامطلوب دپوی زباله در این منطقه، اظهار کرد: طی سال‌های گذشته یکی از مطالبات احداث و بهره برداری از این مجموعه در کنار زباله دپوی شده در این منطقه بوده است.

وی در ادامه با تأکید بر ضرورت حفظ محیط زیست، گفت: حفاظت از محیط زیست سبب می‌شود که سلامت جسم و روان انسان حفظ شود.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به آسیب‌های ناشی از شیرابه‌های زباله دپوی شده در منطقه سراوان به رودخانه‌های زرجوب و گوهررود، افزود: داشتن محیط زیست سالم به دور از هر گونه آلودگی سبب کاهش بیماری‌ها در سطح جامعه خواهد بود.

وی به آسیب‌های فراوانی پسماند سراوان و گلایه مردم نسبت به این موضوع و تلاش‌ها برای رفع آن اشاره و بیان کرد: اقدامات انجام شده از سوی مسئولان مورد قبول بوده اما رضایت بخش نیست.

امام جمعه رشت ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده برای ساماندهی به وضعیت نامطلوب زباله در منطقه سراوان، تأکید کرد: باید به نقطه مطلوب در ساماندهی به زباله سراوان برسیم.