فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت گفت: دومین مرکز واکسیناسیون شبانه روزی توسط سپاه در رشت راه اندازی شد.

به گزارش ندای گیلان از رشت،سرهنگ سید اکبر قاسمی در مراسم افتتاح دومین مرکز واکسیناسیون شبانه‌روزی توسط سپاه ناحیه مرکزی رشت، اظهار کرد: این ۹۹ مرکز واکسیناسیون در شهرستان رشت غیر از ادارات محسوب می‌شود.

وی تصریح کرد: در حال حاضر و به شکل متغیر بین ۱۵ تا ۲۰ اداره هم در شهرستان رشت مشغول تزریق واکسن هستند.

بیش از ۹۲ درصد مردم رشت دُز نخست واکسن کرونا را دریافت کرده اند

سرهنگ قاسمی با اشاره به فعالیت ۱۲۰ پایگاه واکسیناسیون در رشت، گفت: از ابتدای آغاز واکسیناسیون در استان گیلان بیش از ۹۲ درصد مردم رشت دُز نخست واکسن و بیش از ۵۰ درصد دُز دوم واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند.

وی به راه اندازی دومین مرکز واکسیناسیون شبانه روز توسط سپاه ناحیه مرکزی رشت اشاره و اضافه کرد: در مرکز شماره یک روزانه بین سه هزار و ۵۰۰ تا چهار هزار نفر واکسن دریافت می‌کنند.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با بیان اینکه شش لاین برای اولین مرکز واکسیناسیون شبانه‌روزی رشت پیش‌بینی شده است، ادامه داد: در سالن الغدیر به عنوان دومین مرکز شبانه‌روزی تعداد لاین‌ها به ۱۲ عدد افزایش یافته تا شهروندان بیشتری واکسن دریافت کنند.

مردم بر اساس زمانبندی اعلام شده به پایگاه‌های تزریق واکسن مراجعه کنند

سرهنگ قاسمی با تاکید بر اینکه خانه‌های بهداشت هم از دیروز آماده تزریق واکسن شده‌اند، اظهار کرد: از همه شهروندان رشتی درخواست می‌شود تا واکسیناسیون را جدی بگیرند.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت اینکه با تزریق دُز اول و دوم واکسن قطعاً سلامت مردم در برابر ویروس کرونا تضمین می‌شود، ادامه داد: آن دسته از افرادی که هنوز دُز دوم واکسن خود را دریافت نکرده‌اند می‌توانند بر اساس تاریخی که به آنان اعلام شده به مراکز واکسیناسیون مراجعه کنند.