سرپرست فرمانداری فومن با بیان اینکه مردم لایق بهترین ها هستند، افزود: از همه دستگاهها انتظار می رود که با حسن خلق با مردم رفتار کنند و به مطالبات مردم توجه داشته باشند.

ندای گیلان:جلسه شورای اداری شهرستان فومن به ریاست حمید رضایی سرپرست فرمانداری و با حضور مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری گیلان ظهر روز سه شنبه برگزار شد.

در این جلسه حمید رضایی سرپرست فرمانداری شهرستان فومن با تسلیت شهادت امام حسن عسگری، درگذشت علی میرزایی نماینده دوره هشتم مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت و افزود: برای این عزیز از دست رفته که طی سالهای مختلف خدمتگذار مردم فومن در سمت های مختلفی بودند، علو درجات و برای خانواده آن مرحوم صبر و شکیبایی آرزومندم.

وی با قدردانی از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان گفت: هر اندازه که به این مردم بصیر و وظیفه شناس خدمت کنیم کم است.

رضایی با بیان اینکه ردپای توطئه دشمنان قسم خورده نظام از قبل انقلاب مشاهده وجود داشته ، افزود: در سال ۴۳ شاهد تبعید حضرت امام و در ۱۳ ابان ۵۷ شاهد کشتار دانش آموزان بودیم که پس از پیروزی انقلاب نیز توطئه ها ادامه یافت و منجر به تسخیر لانه جاسوسی شد که به روایت حضرت امام انقلاب دوم بود اما هنوز توطئه ها ادامه دارد.

سرپرست فرمانداری شهرستان فومن با اشاره به خروج آمریکا از معاهده بین المللی برجام اظهار کرد: رئیس جمهور آمریکا به برجام نیز همانند سایر تعهدات بین المللی پایبند نبود و برخلاف مقررات بین المللی و یکجانبه تحریم هایی علیه ایران اعمال کرد.

رضایی متذکر شد: دشمنان وقتی با پاسخ کوبنده نیروهای مسلح و سپاه رو به رو شدند، متوجه شدند که توان اقدام نظامی علیه ایران را ندارند، از فاز نظامی عقب نشینی کرده و بر همین اساس به گفته خودشان راهبرد فشار حداکثری را انتخاب کردند تا با سوار شدن بر موج جنگ روانی علیه ملت، مردم را ناامید کرده و نظام را ناکار آمد نشان دهند‌.

وی افزود: با درایت رهبر انقلاب و اقدامات رئیس جمهوری راهبرد مقاومت فعال در مقابل فشار حداکثری و خروج تدریجی از برجام اتخاذ شد که این راهبرد آنها را در موضع انفعال قرار داده است.

سرپرست فرمانداری فومن اظهار داشت: در چنین شرایط حساس و خطیری که دشمنان به وجود آورده اند، مسوولان باید با وحدت و همدلی بیشتری کار کنند و پاسخگوی مطالبات بحق مردم باشند.

رضایی افزود: در این جنگ تمام عیار اقتصادی ، دولت در خط مقدم مقابله با دشمن است زیرا مطالبات مردم در زمینه اقتصادی از سوی دولت براورده میشود و همه مسوولان و دستگاهها طبق فرمایش مقام معظم رهبری باید به دولت کمک کنند تا از این پیچ تاریخی عبور کنیم.

سرپرست فرمانداری فومن با بیان اینکه مردم لایق بهترین ها هستند، افزود: از همه دستگاهها انتظار می رود که با حسن خلق با مردم رفتار کنند و به مطالبات مردم توجه داشته باشند./دیار میرزا