رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با اشاره به اینکه رسانه متولی اصلی جهاد تبیین در کشور است، گفت: دستاوردهای انقلاب باید توسط اصحاب رسانه بازگو شود.

به گزارش ندای گیلان از رشت،مهدی پارسا شامگاه یکشنبه در مراسم افطاری ویژه اصحاب رسانه گیلان اظهار کرد: اصحاب رسانه متولیان اصلی جهاد تبیین در کشور هستند.

پارسا با تاکید بر لزوم بازگو کردن دستاوردهای انقلاب اسلامی توسط اصحاب رسانه در گیلان، گفت: برجسته کردن دستاوردهای انقلاب یکی از مهم‌ترین اهداف جهاد تبیین است زیرا رسانه‌های معاند در تلاش برای وارونه جلوه دادن دستاوردهای انقلاب اسلامی هستند.

وی رسانه را مهم‌ترین قشر جامعه دانست و افزود: رسانه مهمترین قشر جامعه است لذا از شما درخواست دارم به جهاد تبیین توجه کنید.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته در خصوص تحقق مطالبات خبرنگاران در جامعه، بیان کرد: در خصوص تحقق مطالبات خبرنگاران باید گام‌های اساسی برداشته شود و در این خصوص اقدامات خوبی اتخاذ شده است.

پارسا ادامه داد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان رایزنی‌های لازم در راستای حل مشکلات خبرنگاران در گیلان انجام داده و در خصوص بیمه خبرنگاران و مسکن خبرهای خوبی به زودی شنیده می‌شود.

وی با ابراز خرسندی از برگزاری اولین جشنواره رسانه‌ای ویژه بانوان در گیلان، بیان کرد: به زودی برگزاری اولین رسانه بانوان با عنوان حریم رسالت در گیلان برگزار می‌شود که در کشور بی نظیر است.

در پایان این مراسم از پوستر هشتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در گیلان رونمایی شده و سرهنگ پاسدار عباس حسینی به عنوان رئیس شورای سیاست‌گذاری جشنواره ابوذر در این استان معرفی شد.