محمد صادق حسنی نماینده رشت در گفتگویی نسبت به حواشی ایجاد شده پیرامون امضای استیضاح وزیر ورزش واکنش نشان داد.

به گزارش ندای گیلان، رشت گیلان به تازگی گفتگویی در خصوص حواشی پیرامون امضای محمد صادق حسنی نماینده رشت در نامه استیضاح وزیر ورزش و مرتبط دانستن این امضا به عدم توجه به تیم های گیلانی انجام داده است که در ادامه می خوانید:

همه از عشق و علاقه من به تیم های گیلان و به طور ویژه سپیدرود و داماش مطلعند. طی یک سال گذشته تلاش های بسیاری را برای احقاق حقوق این دو تیم انجام دادم و مانند برخی از نمایندگان اهل داد و قال نیستم و سعی می کنم در آرامش برای شهرم قدم بردارم. تقریبا یک سال پیش بود که تعداد 33 نفر از نمایندگان تصمیم به استیضاح وزیر ورزش گرفتیم که با قانع شدن برخی از این نمایندگان قبل از استیضاح، این تعداد به 12 نفر رسید و استیضاح به سرانجام نرسید.

امروز در برخی رسانه های محلی نوشتند حسنی به کمک نمایندگان آذری زبان رفته تا به حمایت از تیم تراکتورسازی وزیر ورزش را استیضاح نماید.

مطالبی که علیه من در رسانه ها نوشته شد، کاملا کذب می باشد. با رسانه ای شدن فایل گفت و گو و پرسش هایم از وزیر ورزش، چهره واقعی این افراد مشخص خواهد شد. در تمام طول مدت استیضاح تنها و تنها به تیم های شهرم فکر می کردم و مانند برخی نمایندگان اهل داد و قال و استفاده ابزاری از رسانه ها نبوده و نیستم.

آن زمان که گاه و بیگاه در حق تیم های رشت اجحاف میشد و من دنبال استیضاح وزیر بودم، نماینده محترمی که این روزها همواره دم از سپیدرود و داماش می زند چرا حاضر به امضای استیضاح وزیر نشد؟ حال که بعد از یک سال توانستم به اتفاق جمعی از نمایندگان دیگر شهرها از جمله مازندران و اصفهان، وزیر را مجبور به پاسخگویی کنم، دوستان از هر ابزار ناصوابی برای منفی نشان دادن تلاش هایم فروگذار نکردند.

به من اطلاع دادند نوبت صحبت من با وزیر ورزش است و از این بابت شاکر خداوند منان هستم و با رسانه ای شدن فایل پرسش هایم از وزیر ورزش، حقایق زیادی روشن خواهد شد.

در جلسه استیضاح دفاع جانانه ای از سپیدرود و داماش کردم و ان شاالله به رودی شاهد اتفاقات بسیار خوبی خواهید بود البته اگر دیگران این تلاش ها را همچون گذشته به نام خود ثبت نکنند!

امروز لیستی در رسانه های محلی استان قرار داده شد که نامم را در کنار تعدادی از نمایندگان آذری زبان قرار دادند تا من را در مقابل مردم شهرم قرار دهند.

دوستان عزیزم! این کارها نخ نما شده است. چطور می توانید این قدر راحت دفاع جانانه من از تیم های شهرم را به صورت معکوس جلوه دهید.

مردم رشت از جمله هوشمندترین مردم کشور هستند و خوب را از بد تشخیص می دهند.

گذر زمان نشان می دهد کدام نماینده به صورت عملی از تیم های شهرش دفاع کرد و کدام نماینده در فضای مجازی!