محمد جواد عامر با تاکید بر اینکه باید جوانان و بانوان را وارد گود کنیم اعلام کرد: از بین مدیران شهرستان قطعا از بانوان و جوانان استفاده خواهیم کرد .

به گزارش ندای گیلان از ماسال،محمدجواد عامر در نشست مشترک با حامیان دولت در شهرستان ماسال(گزارش تصویری نشست+)  با بیان اینکه  برای سال آینده برنامه ویژه ای با مهیاکردن مدارس و سالن های ورزشی سطح شهرستان و نظارت ویژه برای کنترل قیمت اجاره بها منازل برای مسافران و گردشگران خواهیم داشت اظهار داشت: گردشگر و مسافر نباید مجبور شود برای یک شب اجاره یک منزل معمولی بیش از 500 هزار تومان بپردازد که دیگر حاضر نشود به ماسال سفر کند .

فرماندار ماسال گفت: برای راه دسترسی و پیشرفت غار آویشو با چندین سرمایه گذار تاکنون صحبت هایی انجام دادیم که به نتایج خوبی هم رسیده ایم که سعی خواهیم کرد برای این غار اقدامات مناسبی انجام دهیم.

محمد جواد عامر با تاکید بر اینکه باید جوانان و بانوان را وارد گود کنیم  اعلام کرد: از بین مدیران شهرستان قطعا از بانوان و جوانان استفاده خواهیم کرد .

این مقام مسئول با بیان اینکه ،برای انتخاب و بررسی عملکرد مدیران ادارات 5 محور اصلی اجرای منویات رهبر معظم انقلاب،حرکت در راستای اهداف و سیاست و برنامه های دولت، هدفمند بودن و دارای برنامه بودن مدیر، رضایتمندی مردم، سلامت نفس و دست پاکی را در نظر می‌گیرم خاطرنشان کرد:اگر مدیری توانست در این موارد همگام و همراه باشد چه اصلاح طلب باشد و چه اصولگرا فرقی نمی کند ما به همکاری مان ادامه می دهیم اما با توجه به سه ماهی که در ماسال بودم متاسفانه شاهد کم کاری برخی مدیران بودم که از اوایل اردیبهشت به تدریج با این مدیران بشدت برخورد خواهم کرد .

فرماندار ماسال در ادامه با بیان اینکه مراسم کلنگ زنی موزه مردم شناسی ماسال را در همین ماه یا نهایتا ماه دیگر اجرا خواهیم کرد  افزود:همچنین زمین برای نصب تصفیه خانه فاضلاب مشخص شده که با توجه به مشکلات کوچکی که دارد انشاا… بزودی مشکل آن هم حل خواهیم کرد.

عامر در پایان خاطرنشان کرد: مجوز نصب 4تابلو با نام ماسال و مسافت و مسیر دسترسی به ماسال را در سطح جاده های استان را اخذ کردیم که در سال جاری نصب خواهیم کرد.