فرمانده انتظامی لاهیجان از قتل یک جوان ۲۶ ساله در یک درگیری و اختلاف ملکی در این شهرستان خبر داد و گفت: با بالا گرفتن تنش، یکی از طرفین همسایه خود را با چاقو مضروب و از محل گریخت.

به گزارش ندای گیلان از لاهیجان،فرمانده انتظامی لاهیجان از قتل یک جوان ۲۶ساله در یک درگیری و اختلاف ملکی در این شهرستان داد.

سرهنگ «حمید محمدی‌نسب» با اعلام این خبر گفت: در پی در یافت خبر از مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره درگیری در یکی از روستاهای شهرستان لاهیجان، بلافاصله ماموران پاسگاه لفمجان به محل اعزام شدند.

وی در ادامه افزود: با حضور ماموران در صحنه درگیری و بررسی اولیه مشخص شد که دو همسایه بر سر اختلاف ملکی با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کرده که با بالا گرفتن تنش، یکی از طرفین همسایه خود را با چاقو مضروب و از محل گریخته است.

فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان با بیان اینکه فرد مجروح پس از اعزام به بیمارستان در اثر شدت جراحت وارده فوت کرد اذعان داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی قاتل ۱۹ساله را در کمتر از ۵ ساعت در مخفیگاهش در یکی از روستاهای حومه شهرستان دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اعتراف صریح قاتل به قتل و تحویل وی با تشکیل پرونده به مرجع قضائی ادامه داد: کنترل خشم و پرهیز از رفتارهای پرخطر در هنگام عصبانیت می‌توانست از این فاجعه پیشگیری کند که می‌طلبد جوانان و خانواده‌ها در این زمینه دقت نظر بیشتری داشته باشند.