نماینده لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی گفت: برای عمران و آبادانی بخش دیلمان سیاهکل بیش از ۶۰ میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته است.

به گزارش ندای گیلان از سیاهکل، نماینده لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی در بازدید از طرح‌های نیمه تمام دیلمان گفت: یکی از مشکلات بزرگ مردم این منطقه تکمیل جاده سیاهکل به دیلمان است که پارسال با ۲۰ میلیارد تومان هزینه بخشی از کار انجام شد و امسال با توجه به پیگیری‌هایی که صورت گرفته ۲۰ میلیارد دیگر برای این جاده اختصاص داده شده که امیدوارم با پیگیری‌های مسئولان به سرانجام برسد.

رسول فرخی با اشاره به اهمیت ساخت سد دیلمان و آسیابر افزود: برای این سد ۲۲ میلیارد تومان اختصاص یافته که به زودی ساخت آن آغاز می‌شود.

وی با اشاره به شاخص سازی غیرواقعی آب در این منطقه گفت: طی سال‌های گذشته شاخص سازی درستی انجام نشده و شهرستان سیاهکل را بالاتر از شاخص استانی ثبت کرده اند و با توجه به محرومیت این شهرستان بودجه‌ی قابل توجهی به آن اختصاص نمی‌یابد، اما با تلاش‌های صورت گرفته از طریق مجلس شورای اسلامی و قرارگاه امام حسن مجتبی علیه السلام ۲۲ میلیارد تومان برای تامین آب شهرستان سیاهکل دریافت شد.