سرپرست راه و شهرسازی گیلان با اشاره به تعهد ۱۰۸ هزار واحد مسکن در گیلان، افزود: از این تعداد ۵۰ هزار و ۶۶۶ واحد مربوط طرح نهضت ملی مسکن بوده که ۹ هزار ۶۱۷ واحد در دست اجرا است.

به گزارش  ندای گیلان از رشت، محمد رضا فلاحتگر در نشست شورای مسکن در گیلان اظهار کرد: مجموع تعداد واحدهای در دست اجرای مسکن در گیلان به بیش از ۲۵ هزار واحد می‌رسد.

وی با اشاره به تعهد ۱۰۸ هزار واحد مسکن در گیلان، افزود: از این تعداد ۵۰ هزار و ۶۶۶ واحد مربوط طرح نهضت ملی مسکن بوده که ۹ هزار و ۶۱۷ واحد در دست اجرا است.

سرپرست راه و شهرسازی گیلان با اشاره به عملکرد خوب استان در حوزه مسکن روستایی بیان کرد: از تعداد ۱۸ هزار تعهد در مسکن روستایی، حدود ۱۲ هزار و ۵۰۰ واحد در حال اجرا است.

فلاحتگر از تحقق ۲۳.۴ درصدی اجرای مسکن در گیلان خبر داد و اضافه کرد: همراهی مردم و بانک‌ها با تلاش و هم پوشانی دستگاه‌ها منجر به سرعت بخشی در اجرای پروژه‌ها می‌شود.

وی با اشاره به ثبت نام بیش از ۱۱۹ هزار نفر در طرح ملی مسکن افزود: از این تعداد ۹ هزار و ۶۱۷ واحد در حال اجرا است و برای بیش از ۱۱ هزار نفر واجد شرایط در گیلان با کمبود زمین مواجه هستیم.