مدیرکل زندان های گیلان با حضور در زندان ضیابر با مددجویان دیدار چهره به چهره نمود و دستورات لازم جهت رفع مشکلات آنان را صادر کرد.

به گزارش ندای گیلان، در این دیدار رضا محمدی اصل مدیر کل زندانهای گیلان ضمن حضور مستمر مددکاران در سالن ها و مطالعه کامل پرونده مددجویان در زمان تحمل حبس گفت : مددکاران می بایست یاری رسان تمام وقت مددجویان باشند و بدون در نظر گرفتن نوع جرم مرتکب شده ، مواردی که در حدود و وظایف آنان است انجام دهند.
مدیرکل زندانهای گیلان ، با تاکید به اینکه مددجو از زمانی که تحویل زندان می گردد ، تا زمان آزادی تحت نهادهای حمایتی و برنامه های اصلاحی و تربیتی قرار می گیرد و خانواده وی نیز از این امر مستثنی نیست افزود: وظیفه ما حفظ کرامت و ارزش های انسانی است ، و یکی از مهمترین وظایف ما اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی برای بازگشت سعادتمندانه مددجو به اجتماع و جلو گیری از انزوای خانواده وی می باشد.
وی به حضور پررنگ مددکاران با مسئولیت پذیری هرچه بیشتر ، در جمع مددجویان تاکید و بیان کرد : اجرای احکام زندانها و مددکاران می بایست تمام توان خود را برای کاهش جمعیت کیفری که یکی از برنامه های تحولی قوه قضاییه است بکار برند و از انحای مختلف ، دانش روز ، تجربیات ، خلاقیت و نوآوری و هر آنچه که در این راستا می تواند کمک کند تا محوریت را منتج به کاهش جمعیت کیفری گردد بهره برد .
محمدی اصل در پایان ، شناسایی فرصت ها و بهره گیری ، پایبندی به اخلاق اسلامی در کارها،طرح تکریم مددجو و رضایت ارباب رجوع در چارچوب قانون و مواردی که می تواند در رشد و تعالی سازمان اثر بخش باشد را در اولویت کارها دانست.