آتش نشانی علت آتش سوزی شب گذشته بخش سنگ شکن بمارستان رازی ررا ناشی از اتصالی در سامانه سیم کشی برق از ناحیه هواکش نصب شده در اتاق سنگ شکن اعلام کرد

به گزارش ندای گیلان به نقل از آتش نشانی رشت، شب گذشته مورخ ۱۲ تیر ۹۵ گزارشی مبنی بر بروز آتش سوزی در ساختمان شماره ۷ بیمارستان رازی به مرکز ستاد فرماندهی ۱۲۵ آتش نشانی گزارش شد که بی درنگ ۲۲ تن آتش نشان از ۳ ایستگاه آتش نشانی بهمراه ۸ دستگاه خودروی اطفایی به محل حادثه اعزام شدند.

با تحقیقات و بررسیهای انجام شده توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت علت آتش سوزی بخش سنگ شکن بیمارستان رازی رشت مشخص شد.

 بابک رمضانی مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت دراین باره گفت: علت آتش سوزی شب گذشته بخش سنگ شکن مرکز آموزشی درمانی رازی رشت را که با تلاش ۲۲ تن از آتش نشانان مهار و اطفا شد را ناشی از اتصالی در سامانه سیم کشی برق از ناحیه هواکش نصب شده در اتاق سنگ شکن اعلام کرد.

بیمارستان رازی رشت اتش سوزی

رمضانی آتش سوزی در بیمارستان رازی را هشداری دانست برای بازدید ایمنی دوره ای از سامانه سیم کشی برق مراکز درمانی تا با این مهم ضمن پیشگیری از وقوع حوادث این چنینی خسارات ناشی از بروز این رویدادها نیز به حداقل برسد.

وی در خاتمه یاد آور شد: خوشبختانه در این حادثه آتش سوزی به کسی آسیب جانی نرسید.

شایان ذکر است بررسی میزان خسارت وارده ناشی از این آتش سوزی بر عهده کارشناسان ذیصلاح می باشد.