معاون آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت گفت:آتش‌سوزی شدید در سبزه‌میدان رشت یک کشته و ۳ مصدوم بر جای گذاشت.

به گزارش ندای گیلان،شهرام مؤمنی معاون آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت گفت: در حادثه آتش‌سوزی شب گذشته در سبزه میدان رشت اتفاق افتاد و هم‌اینک مهار و کنترل شده؛ یک نفر جان خود را از دست داد و دو نفر از جمله یک آتش‌نشان در حین انجام عملیات امداد و نجات مصدوم و جهت مداوا به بیمارستان انتقال داده شدند.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت با بیان اینکه به گفته مردم محلی ساختمان مذکور به صورت مسکونی – تجاری و متروکه بوده است عنوان کرد: ظاهراً سه نفر که نه مالک و نه مستأجر این ملک بودند شب‌ها جهت خواب به آن مراجعه می‌کردند که در حادثه آتش‌سوزی امروز یک نفرشان فوت کرد.

مؤمنی با تأکید بر اینکه علت این حریق فعلاً مشخص نشده و در دست بررسی است، تصریح کرد: شخصی که در درون این ساختمان فوت شد از سن و سال بالایی برخوردار و دچار معلولیت جسمی هم بود که هم‌اینک نیرو‌ها و عوامل آتش‌نشانی پس از اتمام عملیات اطفاء و مهار حریق در حال بیرون کشیدن وی هستند.

او با اشاره به اینکه حادثه آتش‌سوزی یک باب منزل مسکونی و تجاری متروکه واقع در سبزه‌میدان رشت در ساعت ۲۱ و ۲۳ دقیقه به مرکز ستاد فرماندهی آتش‌نشانی اطلاع داده شد، ابراز داشت: بلافاصله پس از دریافت گزارش ۴۲ آتش‌نشان و افسر ارشد به همراه ۱۳ دستگاه خودروی اطفاء حریق به محل حادثه اعزام شدند.

منبع تسنیم